DOPRAVA A PLATBY

ZÁSILKOVNA

Chtěli byste ušetřit za poštovné? Využijte sítě výdejních míst Zásilkovna.cz. Stačí si vyhledat jedno z více jak 520 výdejních míst v České i Slovenské republice a pro zboží si dojít (klidně i o víkendu). Všechna výdejní místa jsou označena logem. Jejich kompletní seznam naleznete zde: http://www.zasilkovna.cz/kde-nas-najdete. Vámi zvolené výdejní místo nám prosím napište do poznámky, děkujeme. Jakmile bude zboží připraveno na Vámi zvoleném výdejním místě, budete informováni SMS zprávou a e-mailem. Zásilka je na výdejním místě uložena po dobu 7 dnů. Po dohodě s poskytovatelem služby je tuto dobu možné individuálně prodloužit.

Cena služby pro ČR: 50 Kč + 29 Kč dobírka

MOŽNOSTI PLATBY

Pro maximální spokojenost všech zákazníků v současnosti nabízíme čtyři metody placení za zboží.

Dobírka
Zaplatíte až při převzetí balíčku. Objednávky, které jsou placeny dobírkou se snažíme odesílat do 24 hodin od objednání.

Platba převodem na účet
Zvolíte-li platbu převodem na účet, budou Vám na e-mail společně s potvrzením objednávky zaslány instrukce k platbě. Nejpozději následující den po přijetí platby bude Vaše objednávka odeslána.

Platba kartou online
Rychle a hlavně bezpečně u nás můžete zaplatit také kartou přes platební systém GoPay. Částka je poté ihned připsána na náš účet a vaše objednávka rychleji vyřízena.

Platba na místě při osobním odběru
Pohodlná platba v hotovosti na některé z poboček Zasilkovna.cz.

ZAJÍMÁ VÁS NĚCO OHLEDNĚ DOPRAVY ČI PLATBY?

Kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese INFO@REFORM.CZ nebo na tel. +420 603 421 659.